Αγαπητό Cretalive,
χθες και σχεδόν κάθε μέρα ασχολείστε με τις πληγές της πόλης ...
μήπως η αφισορύπανση δεν είναι πληγή της πόλης; και αν αυτό αρέσει στην Δημοτική Αρχή σε εμάς ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ!
ή κύριοι του Δήμου να το ελένξετε επιβάλλοντας πρόστιμα - που σίγουρα δεν έχετε επιβάλει τίποτα- ή τοποθετήστε πινάκες ενημερώσεων σίγουρα όμως για τις όποιες αφισορυπάνσεις σφυρίζετε αδιάφορα...αυτό δείχνει η καθημερινότητα στην πόλη μας.