Οι ημερομηνίες της 6ης αγωνιστικής, ωστόσο, είναι πιθανό να διαφοροποιηθούν ανάλογα με το πρόγραμμα του Κυπέλλου (13-15/12). Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 6η έως και την 9η αγωνιστική:
Η 6η αγωνιστική
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
- Αιγινιακός - Απόλλων (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
- Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
- Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
- Σπάρτη - Καλλονή (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
- Άρης - Τρίκαλα (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
- Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
- Καλλιθέα - ΟΦΗ (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
- Πανθρακικός - Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
- ΑΟ Χανιά - Λαμία (15:00)
Η 7η αγωνιστική
Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου
- Κισσαμικός - Αιγινιακός (15:00)
- Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
- ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
- Πανελευσινιακός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
- Απόλλων - Αχαρναϊκός (15:00)
- Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
- Λαμία - Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
- Τρίκαλα - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
- Άρης - ΑΟ Χανιά (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Η 8η αγωνιστική
Τετάρτη 4 Ιανουαρίου
- Κισσαμικός - Απόλλων (15:00)
- Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Σερρών)
- Αιγινιακός - Καλλονή (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
- Αγροτικός Αστέρας - ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
- Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
- Παναιγιάλειος - Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
- Σπάρτη - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
- Καλλιθέα - Άρης (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
- Πανθρακικός - ΑΟ Χανιά (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Η 9η αγωνιστική
Κυριακή 8 Ιανουαρίου
- Απόλλων - Αχαρναϊκός (15:00)
- Καλλονή - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
- ΟΦΗ - Πανσερραϊκός (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
- Πανελευσινιακός - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
- Λαμία - Αγροτικός Αστέρας (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
- Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
- Άρης - Παναιγιάλειος (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
- ΑΟ Χανιά - Σπάρτη (15:00)
- Πανθρακικός - Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)