Μάλιστα, η διεξαγωγή μετατέθηκε για την Κυριακή (13/11) και όχι το Σάββατο όπως ήταν αρχικά προγραμματισμένο, ενώ η ώρα του αγώνα παραμένει η ίδια, στις 3 το μεσημέρι.
Θυμίζουμε ότι το ΟΦΗ - Πανελευσιανιακός έχει οριστεί μια μέρα νωρίτερα (Σάββατο 12/11 - 15.00)
Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Ανακοινώνεται ότι ο αγώνας της 3ης αγωνιστικής μεταξύ των ομάδων ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΕ ΑΡΗΣ θα διεξαχθεί την Κυριακή 13/11/16 στο γήπεδο ΟΦΗ «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης» και ώρα 15:00″.