Μία ακόμα μεγάλη εμφάνιση, πρόσθεσε ο Γιάννης Αντετοκούνμπο στην φετινή σεζόν με τους Μπακς να κερδίζουν τους Μπουλς με 95-69. Ο Γιάννηςπου οδήγησε τους Μπακς στην νίκη μέσα στο Σικάγο επί των Μπουλς. Με 22 πόντους, 7 ριμπάουντ, 11 ασίστ, 3 κλεψίματα και 1 μπλοκ, έκλεψε την παράσταση και ήταν μακράν ο κορυφαίος στο παρκέ.
Giannis led the Bucks with 22 points, 11 assists, 7 rebounds, 3 steals and a block as the Bucks crushed the Bulls 95-69. #OwnTheFuture pic.twitter.com/KPFkkByblq
— Milwaukee Bucks (@Bucks) December 17, 2016