To απόγευμα της Κυριακής διεξήχθη το ντέρμπι της Τορίνο με τη Γιουβέντους. Ένα ντέρμπι που (παραδοσιακά) χωρίζει την πόλη στα δύο. H Γιουβέντους επικράτησε σε αυτό με 3-1 και κράτησε μια διαφορά ασφαλείας από την 2η θέση.
Ο Λεονάρντο Μπονούτσι φρόντισε μέσω των γιων του να στείλει το μήνυμα σε όλους και ανέβασε μία φωτογραφία γεμάτη μηνύματα, θέλοντας να δείξει ότι μπορεί να συνυπάρξουν όλοι ανεξαρτήτων οπαδικών προτιμήσεων.
Δείτε την παρακάτω: