Η πρώτη ανακοίνωση για την απόκτηση του 26χρονου ποδοσφαιριστή, ήρθε από τη σελίδα της ΠΑΕ στο facebook, με την ανάρτηση να αναφέρει:«Νικο Κοροβεση καλως ηρθες στην ΟΦΑΡΑ μας!».
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr
Η πρώτη ανακοίνωση για την απόκτηση του 26χρονου ποδοσφαιριστή, ήρθε από τη σελίδα της ΠΑΕ στο facebook, με την ανάρτηση να αναφέρει:«Νικο Κοροβεση καλως ηρθες στην ΟΦΑΡΑ μας!».
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr