Εδώ και λίγα 24ώρα έχει γίνει γνωστό το γεγονός ότι ο Κρητικός φορ θα λείψει από τα γήπεδα για τουλάχιστον 8 μήνες έπειτα από τον σοβαρό τραυματισμό του στο νικηφόρο 2-0 επί της Γάνδης.
Ο Νίκος Καρέλης μέσα από το Instagram υπόσχεται να επιστρέψει πιο δυνατός. Αναλυτικά το κείμενο: ''Καλημέρα και καλές γιορτές σε όλους. Εύχομαι με υγεία. Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την στήριξη σας. Με πάρα πολύ σκληρή δουλειά θα γυρίσω πιο δυνατός''