Άλλη μία μέρα οι Μιλγουόκι Μπακς απευθύνουν κάλεσμα στους οπαδούς τους, ιδιαίτερα στην Ελλάδα, για να στείλουν τον Γιάννη Αντετοκούνμπο στο All Star Game.
Συγκεκριμένα, τα «ελάφια» έγραψαν στα ελληνικά ένα μήνυμα με το οποίο ζητούν από τον κόσμο να κάνει… φασαρία και να ψηφίσει τον διεθνή άσο.
«Έκτη μέρα ψηφοφορίας για το All Star Game. Πρέπει να στείλουμε τον Γιάννη στη Νέα Ορλεάνη. Ψηφίστε τον με ένα σχόλιο, πείτε το στους φίλους σας, στην οικογένειά σας, στη σύντροφό σας. Ελάτε να κάνουμε φασαρία», αναφέρει το σχετικό μήνυμα.