Περίπου 3.000 θεατές έδωσαν το παρών στο σπουδαίο φιλικό φιλανθρωπικού στην Πάτρα ανάμεσα σε Έλληνες και Ισπανούς ''θρύλους'' - απογοήτευση από την εικόνα στις εξέδρες του Παμπελοπονησιακoύ γηπέδου.
Πέρυσι, σχεδόν την ίδια ημερομηνία με φέτος (08/06), η Εθνική ομάδα του 2004 βρέθηκε απέναντι σε ποδοσφαιρικά ''τοτέμ'' της ιστορικής Ίντερ Μιλάνου. Στο Παγκρήτιο, πέρυσι, στήθηκε μια μεγάλη γιορτή, την οποία απόλαυσαν πάνω από 20.000 θεατές. Η Εθνική ομάδα του 2004 κέρδισε το ''ζεστό'' χειροκρότημα των κρητικών σε ένα φιλικό που έγινε για καλό σκοπό και συγκεντρώθηκαν αρκετά χρήματα.
Δείτε περισσότερα στο Capitano.gr