Με την Θεατρική Ομάδα του Παραδοσιακού Εργαστηρίου του Γιώργου Κουγιουμτζή και την κωμωδία «Ζωή σε μας» συνεχίζονται την Παρασκευή οι εκδηλώσεις της «Καστρινής Αποκριάς 2017» που διοργανώνει ο Δήμος Ηρακλείου.
Πρόκειται για τρία μονόπρακτα για το θάνατο σε σκηνοθεσία του Δομήνικου Ταβερναράκη. Το έργο θα παρουσιαστεί την Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου στον Θεατρικό Σταθμό Ηρακλείου με ώρα έναρξης τις 20:30 και είσοδο ελεύθερη για το κοινό.