Ο Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Χανιων, ο Δήμος Χανίων και η ΚΕΠΠΕΔΗΧ-ΚΑΜ διοργανώνουν την Παρασκευή 24 Φεβρουαριου 2017 και ωρα 21:30 στο Νεωριο Μορο, πάρτι μεταμφιεσμένων με το μουσικό σχήμα «Freaktones» . ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Ο Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Χανιων, ο Δήμος Χανίων και η ΚΕΠΠΕΔΗΧ-ΚΑΜ διοργανώνουν την Παρασκευή 24 Φεβρουαριου 2017 και ωρα 21:30 στο Νεωριο Μορο, πάρτι μεταμφιεσμένων με το μουσικό σχήμα «Freaktones» . ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ