Στα 40 χρόνια ενεργούς δράσης του Πολιτιστικού Συλλόγου Αβδού είναι αφιερωμένες οι φετινές εκδηλώσεις "Ξανθουδίδεια 2017", που ξεκίνησαν στις 29 Ιουλίου και συνεχίζονται ως τις 18 Αυγούστου.
Δείτε αναλυτικά εδώ:
Στα 40 χρόνια ενεργούς δράσης του Πολιτιστικού Συλλόγου Αβδού είναι αφιερωμένες οι φετινές εκδηλώσεις "Ξανθουδίδεια 2017", που ξεκίνησαν στις 29 Ιουλίου και συνεχίζονται ως τις 18 Αυγούστου.
Δείτε αναλυτικά εδώ: