Συναυλία με τους σπουδαστές του Εργαστηρίου Φωνητικής Τέχνης οργανώνει το Ωδείο Δήμου Ηρακλείου στο πλαίσιο του κύκλου «Ανοιξιάτικες Συναυλίες 2017» .
Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί σήμερα Πέμπτη στις 9 το βράδυ, στην αίθουσα Πειραματικού Θεάτρου του Πολιτιστικού Συνεδριακού Κέντρου Ηρακλείου. Η είσοδος θα είναι ελεύθερη για το κοινό.
Διδασκαλία εργαστηρίου: Διαμαντή Κριτσωτάκη.
Στο πιάνο συνοδεύουν οι Νίκος Κοκκίνης και Νίκος Κυπράκης.
Το Εργαστήριο Φωνητικής Τέχνης λειτουργεί από το σχολικό έτος 2016-2017 σε τετραμελή τμήματα.