Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κορφών προσκαλεί αύριο Σάββατο 3 Ιουνίου 2017, Παραμονή της Αγίας Τριάδας, και ώρα 21:00 στις Κορφές Μαλεβιζίου, στη "Γιορτή Μαντινάδας 2017".
Στην ανακοίνωση του Συλλόγου αναφέρεται:
"Θα μας Διασκεδάσει το συγκρότημα του Μιχάλη Ρεθεμιωτάκη!
Παράλληλα θα γίνουν γνωστά τα αποτελέσματα του Παγκρήτιου Διαγωνισμού Μαντινάδας 2017, θα ανακοινωθούν οι νικητές και θα γίνει η απονομή των βραβείων!
Η εκδήλωση πραγματοποιείται υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Κρήτης, του Δήμου Μαλεβιζίου και την στήριξη της Τοπικής Κοινότητας Κορφών"!