Η Λέσχη Κινηματογράφου Αγίου Νικολάου συμμετέχει στη διοργάνωση του Φεστιβάλ Κινηματογράφου Χανίων που φέρνει το Διεθνές Φεστιβάλ Ταινιών πολύ μικρού μήκους TRES COURT στην Κρήτη!
Την Τετάρτη 14 Ιουνίου, στις 20:30 στο κινηματοθέατρο REX, βλέπουμε και ψηφίζουμε για τις καλύτερες ταινίες, συμμετέχοντας σε μια κινηματογραφική γιορτή 128 πόλεων σε όλον τον κόσμο!
Πληροφορίες και video στην ιστοσελίδα μας: kileagn.com