Αγαπητό Cretalive,
Ένα τεράστιο ευχαριστώ στον διευθυντή της κλινικής ορθοπεδικής τραυματολογιας (τμήμα σπονδυλικής στήλης ) του Πανεπιστημιακού νοσοκομείου Ηρακλείου καθηγητή Γεώργιο Μ. Κοντάκη και του επιτελείου του που ολοκλήρωσαν με επιτυχία μια δύσκολη επέμβαση σπονδυλοδεσίας ,καθώς και όλο το προσωπικό της κλινικής .
Επίσης οφείλουμε να ευχαριστήσουμε τον θωρακοχειρουργο κ Παλιουδακη καθώς και τους γιατρούς και νοσηλευτικό προσωπικό της μονάδας εντατικής θεραπείας του ΠΑ.Γ.Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ .
Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον διευθυντή της ορθοπεδικής κλινικής του Γ.Ν.Χανιων κ. Βασίλειο Πετρουλάκη ,τον ορθοπεδικό κ Χαράλαμπο Κωνσταντουλακη ,τον θωρακοχειρουργο κ Ρεβελιωτη και όλο το προσωπικό ιατρικό και νοσηλευτικό του για την αμέριστη συμπαράσταση και βοήθεια που προσέφεραν στην σύζυγο μου Νίκη Κασιμάτη - Ηλιάκη ύστερα από τον βαρύτατο τραυματισμό που υπέστη από πτώση κλαδιού, στην σπονδυλική στήλη και στο πόδι.
Βαθειά Υπόχρεοι
Ηλιάκης Γεώργιος ,Νίκη Κασιμάτη.