Τις ευχαριστίες του σε όλο το νοσηλευτικό προσωπικό του ΠΑΓΝΗ εκφράζει αναγνώστης του cretalive.gr:
"Ευχαριστούμε θερμά όλο το νοσηλευτικό προσωπικό της Π.ΟΓΚ. του Πα.Γ.Ν.Η. για τον τρόπο που αντιμετώπισαν τον άνθρωπο μας Π. M κατά τη διάρκεια της νοσηλείας του. Οι υπηρεσίες που προσέφεραν ήταν άψογες και η συμπεριφορά τους ήταν τόσο φιλική, ενθαρρυντική και γλυκιά, όπως θα έπρεπε να είναι σε όποιον ασχολείται με τα επαγγέλματα υγείας. Να είναι πάντα καλά να συνεχίζουν το σημαντικότατο έργο τους!"