Η Σμαράγδα Καρύδη μίλησε με τη… γιαγιά του Ουγγαρέζου και αποκάλυψε ότι έχει συναντηθεί με φάντασμα και έφυγε τρέχοντας από το φόβο με τη Βίκυ Βολιώτη.
Δήλωσε επίσης ότι αν ήταν άντρας θα έκανε σχέση με τη Ζέτα Μακρυπούλια.
Η Σμαράγδα Καρύδη μίλησε με τη… γιαγιά του Ουγγαρέζου και αποκάλυψε ότι έχει συναντηθεί με φάντασμα και έφυγε τρέχοντας από το φόβο με τη Βίκυ Βολιώτη.
Δήλωσε επίσης ότι αν ήταν άντρας θα έκανε σχέση με τη Ζέτα Μακρυπούλια.