Μπορεί να τη βλέπουμε ακόμα στο Greece’s Next Top Model γιατί τα επεισόδια έχουν γυριστεί εδώ και καιρό, αυτό όμως δεν σημαίνει πως πράγματι εξακολουθεί να βρίσκεται στο παιχνίδι.
Ο λόγος για τη Μικαέλα Φωτιάδη, μέλος της περιβόητης «τριάδας της φωτιάς» του GNTM, η οποία παρότι θεωρούνταν ένα από τα μεγάλα φαβορί, δεν κατάφερε να φτάσει στον τελικό.
Φυσικά ακόμα δεν έχει προβληθεί το επεισόδιο με την αποχώρησή της, όμως ο φωτογραφικός φακός του gossip-tv.gr την εντόπισε να κάνει μανικιούρ στη Γλυφάδα.