Η ανακοίνωση
Η Τομεακή Επιτροπή Ηρακλείου του ΚΚΕ αποχαιρετά τη Ντιάνα Μανουρά, εξαίρετη φιλόλογο, παιδαγωγό, κόρη του αξέχαστου συντρόφου μας Μανούσου και εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια και λοιπούς οικείους της.
Η ανακοίνωση
Η Τομεακή Επιτροπή Ηρακλείου του ΚΚΕ αποχαιρετά τη Ντιάνα Μανουρά, εξαίρετη φιλόλογο, παιδαγωγό, κόρη του αξέχαστου συντρόφου μας Μανούσου και εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια και λοιπούς οικείους της.