Εθιμοτυπική επίσκεψη στα Δικαστήρια Ηρακλείου πραγματοποίησε η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου κ. Ξένη Δημητρίου, συνοδευόμενη από την προϊσταμένη της Εισαγγελίας Πλημμελειοδικών Ηρακλείου κ. Μαρία Πολιτάκη.
Εθιμοτυπική επίσκεψη στα Δικαστήρια Ηρακλείου πραγματοποίησε η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου κ. Ξένη Δημητρίου, συνοδευόμενη από την προϊσταμένη της Εισαγγελίας Πλημμελειοδικών Ηρακλείου κ. Μαρία Πολιτάκη.