Άλλη μια δράση Κοινωνικής Προσφοράς πραγματοποιήθηκε χθές 21-12-2017. Η Λέσχη Lions ΚΝΩΣΟΣ πρόσφερε αθλητικό εξοπλισμό όπως : Στρώματα γυμναστικής , μπάλες βόλευ , μπάλες μπάσκετ, μπάλες ποδοσφαίρου, μπάλες pilates, κώνους, και μοκέτες στο σύλλογο γονέων κηδεμόνων και φίλων ατόμων με νοητική υστέρηση < Η Ροδαυγή >
Η υπεύθυνη της Επιτροπής Κοινωνικών υπηρεσιών L. Τάνια Σαράντου - Σωμαράκη και Μέλη της Λέσχης , αντάλλαξαν Χριστουγεννιάτικες ευχές και χαμόγελα με τα παιδιά του συλλόγου .
Η Λέσχη Lions ΚΝΩΣΟΣ ευχαριστεί τον Κύριο Δημήτρη Νικολιδάκη ιδιοκτήτη του < Κρητικού φούρνου > κατάστημα Λ. Κνωσού , για τη προσφορά των 25 σάντουιτς που διέθεσε.