Ο Όμιλος Υπεραποστάσεων Κρήτης διργαανώνει Ομιλία για την Αθλητική Διατροφή με τίτλο «Ενίσχυση της αθλητικής απόδοσης μέσω της διατροφής και ο ρόλος των υδατανθράκων για τον αθλητή», σήμερα Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 19:00.
Θα μιλήσει το μέλος του συλλόγου, Κα Κωνσταντίνα Καστανά, διατροφολόγος-διαιτολόγος.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Πολύκεντρο Νεολαίας του Δήμου Ηρακλείου στο ισόγειο της Αίθουσας Ανδρογέω. Είσοδος ελεύθερη.