Με μεγάλη χαρά και συγκίνηση υποδέχτηκαν τον αντιδήμαρχο κ. Ασπραδακη Γιώργο και τον Πρόεδρο της ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α κ. Μανωλη Γεωργαλακη τα παιδιά και οι εργαζόμενοι των παιδικών σταθμών του δήμου Ιεράπετρας.
Eκει είχαν την ευκαιρία να μεταφέρουν της ευχές του Δημάρχου Ιεράπετρας κ. Θεοδόση Καλαντζάκη και του Δημοτικου συμβουλιου αλλά και να μοιράσουν δωράκια στα παιδιά όπως οι γιορτινές αυτές μέρες το επιβάλλουν