Ο Πρόεδρος της 4ης Δημοτικής Κοινότητας κ. Ζερβάκης Κωνσταντίνος και τα Μέλη του Συμβουλίου στα Πλαίσια των Εορταστικών Εκδηλώσεων του Αγίου Οσιομάρτυρος Νεκταρίου του Βουρλιώτη με τον Σύλλογο Φίλων και τον Πολιτιστικό Σύλλογο « Η Σύλλαμος» συνδιοργανώνουμε στον Περιβάλλοντα χώρο της Πλατείας «Αναξαγόρα – Ατσαλένιου στις 11 Ιουλίου 2016»
Υπό την αιγίδα της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Κρήτης και σε Συνδιοργάνωση των Εκκλησιαστικών Συμβουλίων Βασιλειών και της Του Θεού Ναού Σοφίας Νέων Κλαζομενών , της 4ης Δημοτικής Κοινότητας του Δήμου Ηρακλείου.