Ο Πρόεδρος και τα Μέλη της Διοικούσας Επιτροπής του Ν.Τ. της Ε.Ε.Τ.Ε.Μ. Ηρακλείου, προσκαλούν τα Μέλη της στην Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση – Κοπή Πίτας , την Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 18.00 στα γραφεία της Ένωσης (Μάρκου Μουσούρου 1-Πλατεία Αρκαδίου) .
Τα θέματα που θα συζητηθούν είναι :
• Απολογισμός – Δράσεις Διοικούσας και Κεντρικής Διοικούσας Επιτροπής
• Ενημέρωση και Αποφάσεις του Συνεδρίου
• Εκλογή τοπικής Εφορευτικής Επιτροπής.