Δεν ξέρω πως κρίνουν τη συνάντηση στην αντιπολίτευση, πως το είδατε εσείς, αλλά ο Άδωνις Γεωργιάδης ήταν ενθουσιασμένος.
"Η σημερινή συνάντηση του Πρωθυπουργού με τον Ντόναλντ Τραμπ
πήγε εξαιρετικά. Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ μίλησε με θερμά λόγια για την Ελλάδα και ο Πρωθυπουργός υποστήριξε με πάθος και με στιβαρότητα τις Ελληνικές θέσεις. Τιμή μου η γνωριμία με τον Πρόεδρο των ΗΠΑ"
Η σημερινή συνάντηση του Πρωθυπουργού @kmitsotakis με τον @realDonaldTrump πήγε εξαιρετικά. Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ μίλησε με θερμά λόγια για την Ελλάδα και ο Πρωθυπουργός υποστήριξε με πάθος και με στιβαρότητα τις Ελληνικές θέσεις. Τιμή μου η γνωριμία με τον Πρόεδρο των ΗΠΑ pic.twitter.com/FcI5IEypxw
— Άδωνις Γεωργιάδης (@AdonisGeorgiadi) January 7, 2020