Μοναδικές δημιουργίες έφτιαξαν με αγάπη και μεράκι οι μαμάδες των μαθητών του 10ου Νηπιαγωγείου Ηρακλείου για το χριστουγεννιάτικο παζάρι που ξεκινά την Τετάρτη, στις 10:00 στην Πλατεία Δασκαλογιάννη.
Όλα τα έσοδα του παζαριού θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό! Γι αυτό - και όπως προτρέπουν και οι εκπαιδευτικοί του νηπιαγωγείου....να περάσετε, να τα δείτε, να τα θαυμάσετε και να τα... προλάβετε!