Ένα ματς πριν από το τέλος της regular season και ο Έλληνας σέντερ άφησε το στίγμα του με τη φανέλα των Σακραμέντο Κινγκς. Απέναντι στους Φοίνιξ Σανς είχε 13 πόντους με 5/9 δίποντα, 3/4 βολές, 7 ριμπάουντ, 1 κλέψιμο, 1 τάπα και 2 λάθη.
Μετά τα 0.30:
Ένα ματς πριν από το τέλος της regular season και ο Έλληνας σέντερ άφησε το στίγμα του με τη φανέλα των Σακραμέντο Κινγκς. Απέναντι στους Φοίνιξ Σανς είχε 13 πόντους με 5/9 δίποντα, 3/4 βολές, 7 ριμπάουντ, 1 κλέψιμο, 1 τάπα και 2 λάθη.
Μετά τα 0.30: