Όπως ανακοινώθηκε:
''Οι αγώνες θα διεξαχθούν στις εγκαταστάσεις ξιφασκίας στο Ο.Α.Κ.Α.το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Ιανουαρίου.Συγκεκριμένα το Σάββατο το πρωί στη σπάθη παμπαίδων θα αγωνιστούν οι Πάσσαμ Ιάσονας,Πολυχρονάκης Ιωάννης,Τζωρτζουλάκης Γεώργιος και Μαμέλης Μιχαήλ και το μεσημέρι στη σπάθη παγκορασίδων η Αναγνώστη Μόνικα-Ιουλιανή.
Την Κυριακή ο σύλλογος του ΘΗΣΕΑ θα λάβει μέρος και στα ομαδικά με τα αγόρια.
Το Δ.Σ του ΘΗΣΕΑ με ανακοίνωση του, εύχεται καλή επιτυχία και ευχαριστεί τις ANEK LINES για τη βοήθεια στη μετακίνηση των αθλητών.''