Η επίσημη ανακοίνωση:
''Η ΠΑΕ Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Δημήτρη Στάμου. Ο 26χρονος αμυντικός υπέγραψε με την ομάδα μας συμβόλαιο συνεργασίας 3 ετών.''
Η επίσημη ανακοίνωση:
''Η ΠΑΕ Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Δημήτρη Στάμου. Ο 26χρονος αμυντικός υπέγραψε με την ομάδα μας συμβόλαιο συνεργασίας 3 ετών.''