Οι τιμές τους είναι 10 και 15 ευρώ, ενώ για τις γυναίκες και τα παιδιά η είσοδος είναι ελεύθερη. Στην ανακοίνωσή της για το θέμα η διοίκηση της ΠΑΕ τονίζει: «Σε κυκλοφορία τέθηκαν τα εισιτήρια του αγώνα ΟΦΗ-Πανσερραικός, που θα γίνει την Κυριακή (25/2) στις 3μμ στο Γεντί Κουλέ, για την πρώτη αγωνιστική του δευτέρου γύρου της Football league.
Οι τιμές των εισιτηρίων ξεκινούν από 5 ευρώ στις θύρες 1,4,5, φτάνουν στα 10 ευρώ στη θύρα 8 και 15 ευρώ στις θύρες 2,3,7,9.
Να σημειωθεί .ότι και σε αυτό το παιχνίδι, υπάρχει ελεύθερη είσοδος σε γυναίκες και παιδιά.
Τα εισιτήρια διατίθενται καθημερινά από τα γραφεία της ΠΑΕ στο γήπεδο Θεόδωρος Βαρδινογιάννης».