Με τις εννέα ανανεώσεις που έχουν γίνει ως τώρα (Βουό, Αργυρόπουλος, Νάστος, Ντίνας, Παπαστεριανός, Κομεσίδης, Μπολάκης, Κοιλιάρας και Οικονόμου), τις δύο που είναι σε εκκρεμότητα (Κουτσιανικούλης, Ποτουρίδης), τις επτά όπου παραμένουν με εωτηματικό (Κοέλιο, Λεάλ, Γιαγκιόζης, Παπατόλιος, Περογαμβράκης, Τοπούζης και Φαζός), συν τους δύο που έχουν αποχωρήσει (Πουρτουλίδης, Μονιάκης), ας δούμε πως έχει το έμψυχο δυναμικό και τις ανάγκες υπάρχουν.