Σήμερα έγινε η κλήρωση των πρωταθλημάτων σε Α2, Β' Εθνική και Γ', καθώς και η κλήρωση του κυπέλλου Ελλάδας. Δείτε το πρόγραμμα στις κατηγορίες των ομάδων της Κρήτης.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α2
1η Αγωνιστική - 8/10/2017 / 16η
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2η Αγωνιστική - 15/10/2017 / 17η
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
3η Αγωνιστική - 22/10/2017 / 18η
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4η Αγωνιστική - 29/10/2017 / 19η
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5η Αγωνιστική - 5/11/2017 / 20η
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
6η Αγωνιστική - 12/11/2017 / 21η
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
7η Αγωνιστική - 19/11/2017 / 22η
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
8η Αγωνιστική - 26/11/2017 / 23η
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
9η Αγωνιστική - 3/12/2017 / 24η
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
10η Αγωνιστική - 10/12/2017 / 25η
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
11η Αγωνιστική - 17/12/2017 / 26η
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
12η Αγωνιστική - 7/1/2018 / 27η
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
13η Αγωνιστική - 14/1/2018 / 28η
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
14η Αγωνιστική - 21/1/2018 / 29η
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
15η Αγωνιστική - 28/1/2018 / 30η
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
1η Αγωνιστική – 15/10/2017
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
2η Αγωνιστική – 22/10/2017
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
3η Αγωνιστική – 29/10/2017
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
4η Αγωνιστική – 5/11/2017
Ρεπό: ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
5η Αγωνιστική – 12/11/2017
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
6η Αγωνιστική – 19/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
7η Αγωνιστική – 26/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
8η Αγωνιστική – 3/12/2017
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
9η Αγωνιστική – 10/12/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
10η Αγωνιστική – 17/12/2017
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
11η Αγωνιστική – 7/1/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
12η Αγωνιστική – 14/1/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
13η Αγωνιστική – 21/1/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
14η Αγωνιστική – 28/1/2018
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΦΗ
15η Αγωνιστική – 4/2/2018
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
16η Αγωνιστική – 11/2/2018
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΦΗ
17η Αγωνιστική – 25/2/2018
Ρεπό: ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
18η Αγωνιστική – 4/3/2018
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
19η Αγωνιστική – 11/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
20η Αγωνιστική – 18/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
21η Αγωνιστική – 1/4/2018
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
22η Αγωνιστική – 22/4/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
23η Αγωνιστική – 29/4/2018
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
24η Αγωνιστική – 6/5/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
25η Αγωνιστική – 13/5/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
26η Αγωνιστική – 20/5/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Κυπέλλου:
Α' Φάση - 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 13/09/2017
1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
02. ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
03. ΕΦAO ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
04. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
05. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
06. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
07. ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
08. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ ΧΧΧΧΧ
10. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ. ΜΕΣ
11. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
12. ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
13. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
14. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
15. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
16. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Σάββατο 16/09/2017
17. ΝΙΚΗΤΗΣ A11 - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
18. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4 - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
19. ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
20. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
21. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8 - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
22. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6 - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
23. ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
24. ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
25. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
26. ΝΙΚΗΤΗΣ Α16 - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
27. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
28. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
29. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
30. ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
31. ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
32. ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 20/09/2017
33. ΝΙΚΗΤΗΣ Α30 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α28
34. ΝΙΚΗΤΗΣ Α31 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α25
35. ΝΙΚΗΤΗΣ Α19 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α20
36. ΝΙΚΗΤΗΣ Α22 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α24
37. ΝΙΚΗΤΗΣ Α32 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α17
38. ΝΙΚΗΤΗΣ Α27 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α29
39. ΝΙΚΗΤΗΣ Α23 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α18
40. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α26
B' Φάση - 1η Αγωνιστική - Σάββατο 23/09/2017
41. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - ΤΡΙΚΑΛΑ BC
42. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΦΑΡΟΣ - ΚΥΜΗ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α37
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΛΑΥΡΙΟ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α36 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α38
B' Φάση - 2η Αγωνιστική - Τετάρτη 27/09/2017
49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α42 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α47
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α48 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α41
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
B' Φάση - 3η Αγωνιστική - Σάββατο 30/09/2017
53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
Γ' Φάση
Τετάρτη 04/10/2017
55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α53 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ
56. ΑΕΚ ΝΕΑ ΚΑΕ - ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ
57. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ
58. ΑΡΗΣ ΚΑΕ - ΠΑΟΚ ΚΑΕ
Δ' Φάση
Α' Αγώνας - Κυριακή 05/11/2017
59. -
60. -
Β' Αγώνας - Δευτέρα 01/01 ή Τρίτη 02/01/2018
61. -
62. -
Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 17/02/2018
63. Νικητής Α59/Α61 - Νικητής Α60/Α62