Σε εξέλιξη βρίσκεται η μεταγραφική περίοδος με τις Ελληνικές ομάδες να κινούνται αρκετά τις τελευταίες ημέρες. Ο ΟΦΗ έκανε την πρώτη του μεταγραφή και βρίσκεται στην αναζήτηση των επόμενων κινήσεων. Τα ''θέλω'' του Νίκου Νιόπλια τα έχει αναλύσει ο Σταύρος Καραίνδρος όσον αφορά την στόχευση στις μεταγραφές, σε γενικές γραμμές είναι ξεκάθαρο το τι ζητάει η ομάδα.
Όσο κι αν στον ΟΦΗ δείχνουν ήρεμοι, τουλάχιστον αυτό βγαίνει προς τα έξω, η πραγματικότητα είναι ότι μέχρι στιγμής τα πράγματα δεν έχουν κυλήσει ιδανικά.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr