Ο ΘΗΣΕΑΣ πιστός στο ραντεβού του δε θα μπορούσε να λείψει και θα δώσει το παρόν με 9 αθλητές.
Όπως αναφέρει η ανακοίνωση του συλλόγου:
''Συγκεκριμένα στους έφηβους οι Πάσσαμ Φίλιππος,Τζωρτζάκης Πέτρος,Καστανάκης Μιχάλης,Μπινιχάκης Μανώλης,Μακράκης Γιώργος και Μπαρμπούνης Νικόλας ξεκινούν την προσπάθειά τους το πρωί και το μεσημέρι οι νεάνιδες Γαργανουράκη Πελαγία,Μελαμπιανάκη Ελένη και Παπαδοπούλου Μάγια. Ο σύλλογος θα λάβει μέρος και στα ομαδικά της Κυριακής. Το Δ.Σ. εύχεται καλή επιτυχίας και ευχαριστεί τις ANEK LINES για τη βοήθεια στις μετακινήσεις των αθλητών.''