Συγκεκριμένα πρώτοι στη μάχη ρίχνονται οι άνδρες με τους Βαρούχα Εμμανουήλ, Βαρβέρη Θωμά, Γεωργιόπουλο Γιώργο, Καλαντζάκη Γιάννη και Βελονάκη Μιχάλη στις 9:00π.μ.
Τη σκυτάλη παίρνουν οι γυναίκες στις 13:30 με τις Βαρβέρη Φανή, Σουλή Χριστίνα-Μαρία, Μαρινοπούλου Άννα, Παναγιωτάκη Μαριάννα-Στέλλα, Κακουδάκη Αλεξάνδρα, Τσούκα Μαριαλένα και Βενιανάκη Εβελίνα.
Οι αθλητές θα αγωνιστούν και στα ομαδικά τη δεύτερη μέρα
Την αποστολή θα συνοδεύσει ο προπονητής του συλλόγου Κοντογιάννης Αλέξανδρος.
Το Δ.Σ εύχεται καλή επιτυχία και ευχαριστεί τις ΑΝΕΚ LINES για τη βοήθεια στη μετακίνηση των αθλητών.