Τέλος στα αρνητικά αποτελέσματα θέλει να βάλει σήμερα (4μ.μ) η ομάδα μπάσκετ του Ηρακλείου απέναντι στον ισχυρό Αμύντα. Μέσα από τις αρκετές δυσκολίες και απουσίες το τελευταίο διάστημα, το σύνολο του Γιάννη Βισκαδουράκη θα προσπαθήσει για να επιστρέψει στις νίκες. Αγωνιστικά, μια ίωση ταλαιπωρεί τον Αλέξη Πετράκη αλλά λογικά θα είναι έτοιμος. Επιστρέφει ο Τσερκιτζόγλου χωρίς να είναι στο 100%
''Σας περιμένουμε όλους το Σάββατο (21.01) στις 4μ.μ στον αγώνα με τον Α.Ο. Αμύντας Δάφνης Υμηττού! Η ομάδα μας χρειάζεται τη νίκη...'' το μήνυμα της ομάδας από την επίσημη σελίδα στο facebook
Δείτε το σποτ του αγώνα: