Μια ημέρα μετά την ανακοίνωση της πρόσληψης του Νίκου Παπαδόπουλου από τον ΟΦΗ, ο Έλληνας κόουτς βρέθηκε στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο για την πρώτη γνωριμία και προπόνηση με τους παίκτες του ΟΦΗ.
Άλλωστε, χρόνος για... χάσιμο δεν υπάρχει καθώς ο ΟΦΗ θα αγωνιστεί σε ένα πολύ κρίσιμο ματς με τον Άρη στην Θεσσαλονίκη το Σάββατο ενώ όπως ενημερώθηκε σήμερα, ο επαναληπτικός με την Ξάνθη θα διεξαχθεί την επόμενη Τρίτη στο ''Γεντί Κουλέ''