Η Ροζάριο Σεντράλ υποδέχτηκε το Σάββατο, σε ένα από τα αρκετά τοπικά ντέρμπι της Αργεντινής, την Νιουελς Όλντ Μπόις. Οι γηπεδούχοι ηττήθηκαν με γκολ στο 90' του Μάξι Ροντρίγκεζ, όμως η είσοδος της Ροζάριο ήταν αυτό που έκλεψε την... παράσταση!
Απολαύστε την:
¡Recibimiento impresionante! Mirá la locura que se vivió en la salida de #Central, antes de disputar el clásico. pic.twitter.com/cuJDF4fmxo
— Rosario Central (@CARCoficial) October 23, 2016