Όπως αναφέρει το ofi1925, οι Νάστος και Μάνος έκαναν πρόγραμμα στο γυμναστήριο, καθώς λόγω ίωσης δεν ακολούθησαν το κανονικό πρόγραμμα.
Ατομικό έκανε και ο Μπουρσέλης. Απών ήταν ο Βουό, ο οποίος βρίσκεται στην Πορτογαλία και επιστρέφει την Παρασκευή (13/1), για να τεθεί στη διάθεση της ομάδας, για το παιχνίδι με τον Αχαρναικό.
Στην αναμέτρηση της Κυριακής δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής ο Νάστος και ο Κώτσιος λόγω καρτών.
Με προπόνηση που θα γίνει την Παρασκευή (13/1) το πρωί, στο αθλητικό κέντρο, ο ΟΦΗ θα συνεχίσει την προετοιμασία του, για την αναμέτρηση με τον Αχαρναικό.