Μετά το τέλος του παιχνιδιού, παίκτες - προπονητές, ο Γιώργος Βρέντζος και όλοι πέριξ του συλλόγου πανηγύρισαν έξαλλα την νίκη με 3-1 επί της Θύελλας Ραφήνας, νίκη που σήμανε και την άνοδο στην Football league. Μάλιστα, δεν έλειψε και η... καθιερωμένη selfie των παικτών στα αποδυτήρια μέσα από τον φακό του Χρήστου Νιάρου. Μάλιστα, οι παίκτες αφού έδωσαν συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια ευχήθηκαν... καλό καλοκαίρι!