Ο 25χρονος Ιταλός φορ της Περούτζια πέτυχε ένα από τα ομορφότερα και συνάμα δυσκολότερα γκολ όχι μόνο της Serie B, αλλά και της χρονιάς!Ήταν εκείνο που χάρισε την νίκη για την ομάδα του (1-0 την Τερνάνα) και αυτό που άφησε με το στόμα ανοιχτό όσους το βλέπουν!
Θαυμάστε το:
Aν δεν καταλάβατε ακριβώς τι έκανε, υπάρχει και ριπλέι:
Capolavoro!! #TernanaPerugia #Nicastro #Fenomenopic.twitter.com/D0Nm6p0cbq
— leonardo ciurnella (@ciurno77) February 12, 2017