Ο φωτογράφος Γιώργος Τριβιζαδάκης απαθανάτισε ένα εκπληκτικό στιγμιότυπο πάνω από το ''Γεντί Κουλέ''. Μάλιστα, η όμορφη βραδινή λήψη πάνω από το Ηράκλειο περιλαμβάνει στο βάθος και το Παγκρήτιο στάδιο. Δείτε ολόκληρη την φωτογραφία
Ο φωτογράφος Γιώργος Τριβιζαδάκης απαθανάτισε ένα εκπληκτικό στιγμιότυπο πάνω από το ''Γεντί Κουλέ''. Μάλιστα, η όμορφη βραδινή λήψη πάνω από το Ηράκλειο περιλαμβάνει στο βάθος και το Παγκρήτιο στάδιο. Δείτε ολόκληρη την φωτογραφία