Ο Παναγιώτης Φασούλας έχει τη διάδοχο του στη «γαλανόλευκη», αφού η Μαριέλλα αγωνίζεται στην Εθνική Γυναικών.
Στο τελευταίο ματς για τα προκριματικά του Ευρωμπάσκετ με τη Σλοβενία, που φιλοξενήθηκε στο Ηράκλειο, η νεαρή σέντερ είχε ένα σοκαριστικό τραυματισμό, ωστόσο δεν πρόκειται τελικά για κάτι σοβαρό.
Ο παλαίμαχος αστέρας του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος δεν έκρυψε πως ανησύχησε πάρα πολύ, όμως επεσήμανε πως και οι τραυματισμοί είναι μέρος του αθλητισμού.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr