H ανακοίνωση από την διοίκηση μπάσκετ του συλλόγου:
''Η ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΤΟΝ ΦΙΛΑΘΛΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΦΕΤΙΝΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΙΣΧΥΡΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/05 ΣΤΙΣ 17,00.ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ.Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!''