Σε μεγάλα κέφια η ομάδα του Βασίλη Πλεσίτη, είχε σαφή υπεροχή έναντι του αντιπάλου της πρόσφερε σκορ και θέαμα το Σάββατο (4/2) το πρωί στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο.Τρία γκολ για την ομάδα Κ19 του ΟΦΗ πέτυχε ο Ρεμούνδος (4', 10', 32'), δυο τέρματα πέτυχε ο Κουράκης (61', 85') και απο ένα οι Κοκολογιάννης (70') και Σουρνάκης (72').Τα δυο γκολ του ΑΟΧανια πέτυχε ο Καρβούνης (26, 57').«Εμεινα ευχαριστημένος από την εικόνα των παιδιών. Κατά διαστήματα είχαμε πολύ καλή εικόνα. Συνεχίζουμε τη δουλειά» ανέφερε μετά το τέλος του αγώνα ο προπονητής της Κ19 του ΟΦΗ Βασίλης Πλεσίτης.
- Ρεπό την Κυριακή - επιστροφή την Δευτέρα στις προπονήσεις
Με προπόνηση για όλους τους παίκτες που έγινε το Σάββατο (4/2) το πρωί στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, ο ΟΦΗ ολοκλήρωσε το εβδομαδιαίο του πρόγραμμα.
Ο Νίκος Παπαδόπουλος έδωσε ρεπό στους παίκτες του, την Κυριακή και οι προπονήσεις θα συνεχιστούν τη Δευτέρα, όπου θα ξεκινήσει και η προετοιμασία του ΟΦΗ για το παιχνίδι στη Σπάρτη (Σάββατο 11/2, 3μμ).