Η ΛΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ καλεί τους μικρούς και μεγάλους φίλους της στην Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση που οργανώνει την Κυριακή 18/12/2016 στις 5.30μμ στο ΚΑΠΗ Αλικαρνασσού Διονυσίου 13 & Αρτεμισίας
Ελάτε να παίξουμε, να ζωγραφίσουμε, να δημιουργήσουμε … να διασκεδάσουμε και να απολαύσουμε πλούσιες λιχουδιές καθώς επίσης και το θεατρικό δρώμενο των παιδιών: «Τα Χριστούγεννα του Χασάν»