Συνεχίζουν να επιβιβάζονται καθημερινά από τις 02 Δεκεμβρίου στο ΤΡΑΙΝΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ οι μικροί μας φίλοι! Συντροφιά με τα ξωτικά μας παίζουν παιχνίδια, ζωγραφίζουν, λένε μια ευχή στο ραδιόφωνο των Χριστουγέννων , φτιάχνουν λιχουδιές, κάρτες και ημερολόγια, γράφουν το γράμμα στον Άγιο Βασίλη και περνούν όμορφες Χριστουγεννιάτικες στιγμές!
Παράλληλες εκδηλώσεις καθημερινά στην πλατεία με αφηγήσεις, χορευτικά, συναυλίες, φιλανθρωπικά bazaar, ξυλοπόδαρους και φυσικά δώρα από το στούντιο όπου εκπέμπει ζωντανά καθημερινά ο LOVE RADIO ΚΡΗΤΗΣ 102,8 ! Η είσοδος σε όλες τις δραστηριότητες είναι ελεύθερη!
Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων του ΤΡΑΙΝΟΥ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ διανέμεται σε όλα τα στα καταστήματα του TALOS PLAZA. Ηλεκτρονικά μπορείτε να το αναζητήσετε στo www.talosplaza.gr και στην σελίδα Talos Plaza στο Face Book!