Το εθελοντικό, μη κερδοσκοπικό Δίκτυο «Διαβάζω για τους άλλους» σας προσκαλεί στη Συνάντηση Εθελοντών που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 08 Απριλίου 2017, από 18:00 έως 21:00 στο χώρο του Comeet, Λουκά Πετράκη 3, Ηράκλειο ( έναντι υποκαταστήματος ΔΕΗ, στη Λ. Χρυσοστόμου).
Στη συνάντηση, θα έχουμε τη δυνατότητα:
- Να ενημερώσουμε για την πορεία και την ανάπτυξη του Δικτύου στο Ηράκλειο
- Να συνομιλήσουμε κατ΄ ιδίαν με παλιούς και νέους εθελοντές
- Ν΄ αναζητήσουμε τρόπους για τη συμμετοχή καθενός στο κοινό όραμα του Δικτύου